Ядерна загроза: Штати продовжили санкції проти КНДР

22.06.2021 17:55

Про це йдеться в його листі до спікера Палати представників та голови Сенату, передає Укрінформ.

«Існування і ризик розповсюдження придатного для використання в озброєнні розщеплюваного матеріалу на Корейському півострові,… а також дії і політика уряду Північної Кореї становлять надзвичайну загрозу національній безпеці та зовнішній політиці і економіці Сполучених Штатів. З цієї причини я вирішив, що необхідно продовжити режим національного надзвичайного стану в країні, оголошеного указом 13466 щодо Північної Кореї», - сказано у листі.

Санкції спрямовані, зокрема, на запобігання поширенню КНДР зброї масового знищення та засобів її доставки.

Як повідомляв Укрінформ, лідер Північної Кореї Кім Чен Ин заявив, що його країні необхідно підготуватися як до "діалогу, так і до конфронтації" зі США. Раніше Північна Корея відкинула зусилля адміністрації президента США Джо Байдена щодо встановлення дипломатичного зв’язку між країнами.

Попередній президент США Дональд Трамп з 2018 року мав щонайменше три зустрічі з лідером Північної Кореї Кім Чен Ином. Головним питанням на переговорах було ядерне роззброєння КНДР та припинення Пхеньяном розробок балістичних ракет. В обмін на це США пропонували зняти економічне ембарго з КНДР та посприяти економічному розвитку країни.

Обраний у цьому році президент США Джо Байден заявив, що не зустрічатиметься з лідером Північної Кореї без передумов, пообіцявши проводити "принципову" дипломатію щодо Пхеньяна. Він назвав Кіма "бандитом" і "диктатором" і засудив свого попередника за проведення двосторонніх самітів.

Джерело: Укрінформ

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини