Яценко і Дубілет вийшли із засновників monobank

Колишній голова правління ПриватБанку Олександр Дубілет та його колишній перший заступник Володимир Яценко позбулися часток у ТОВ "Фінтех Бенд" (розвиває картковий бренд monobank) після отримання підозр від НАБУ. Про це свідчать дані Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України в аналітичній системі Youcontrol, передає "Слово і Діло".

monobank
Фото: blog.amd-nick.me

Частка Дубілета-старшого (33,74%) перейшла до його сина Олексія Дубілета, а Яценкова (17,18%) – до Євгенії Кривенко, що зареєстрована з Яценком за однією адресою.

Інші засновники "Фінтех Бенд" не змінилися. Це Олег Гороховський (17,18%), Михайло Рогальський (17,18%), Людмила Шмальченко (9,81%), Вадим Ковальов (4,91%).

Нагадаємо, що Яценку, Дубілету та колишній першій заступниці голови правління СК "Інгосстрах" Олені Бичіхіній оголосили підозру за привласнення майна у справі про виведення 136 млн гривень з ПриватБанку перед націоналізацією.

Після підписання підозри Яценко хотів залишити країну, однак літак з банкіром примусово розвернули та посадили у "Борисполі".

Нагадаємо, що за Яценка внесли заставу в розмірі 52 мільйони 210 тисяч гривень.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, президент збільшив штат РНБО.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини