“Я запрошу інвесторів на зустріч із Зеленським у США”, – американський мільярдер Сем Кіслін

19.08.2019 15:57

Ексрадник мера Нью-Йорка, американський мільярдер та один зі спонсорів Дональда Трампа Сем Кіслін пообіцяв запросити інвесторів на виступ Зеленського під час його візиту в США. Про це він сказав в ексклюзивному інтерв'ю з координатором ГО "Стоп корупції" Романом Бочкалою.

Сем Кіслін Фото: скріншот

Ось я пообіцяв пану Івану Геннадійовичу (Баканову, ред.) запросити, коли Зеленський буде в США, інвесторів, щоб вони прийшли послухати президента, що він має намір зробити для України. І тоді інвестори підуть сюди, вони повірять молодому президенту. І зайдуть, і допомагати тут будемо. Я буду допомагати Зеленському і буду давати йому настанови., – наголосив Кіслін.

Американець також дав поради новообраному Президентові України Володимиру Зеленському.

"Я міг би порадити йому, щоб тільки старих корупціонерів не брав на роботу. Сьогодні там всі. Я знаю життя, бізнес, я не політик. Але можу сказати, що думаю – Зеленський дуже розумний, молодий і в нього всі вірять. Сьогодні сподіваються на нього і на те, що в Україну нарешті прийдуть мир і бізнес. Цим я буду займатись, щоб допомогти новому президенту", – додав бізнесмен.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини