Я прийшов – тебе нема: екс-міністр Ставицький обіцяв приїхати на суд, але так і не з’явився

13.08.2018 14:18

Команда «СтопКору» продовжує стежити за розглядом справ щодо одіозного корупціонера, екс-міністра енергетики – Едуарда Ставицького, який спустошив державний бюджет України на кілька мільйонів доларів США. Після Революції Гідності Ставицький втік з України завдяки підробленим документам. Він отримав громадянство Ізраїлю на ім’я Натан Розенберг і зараз спокійно переховується на Землі Обітованій від українського правосуддя.

Втім, сам пан Ставицький-Розенберг себе втікачем не вважає: «Ізраїль – це історична батьківщина, це перше, по-друге я дуже часто бував в Ізраїлі і в мене тут близькі родичі проживають вже більше 20 років. Ну я і раніше приїздив сюди декілька разів на рік, тому коли сталася ситуація з зміною, скажемо так, політичного істеблішменту країни і настав час робити якийсь вибір, то у родині ми поспілкувалися і вирішили вирушити до Ізраїлю».

Ці факти наразі розслідує Немирівська прокуратура Вінницької області. Адже саме завдяки тепер вже колишній очільниці немирівського РАЦСу – Тетяні Яцишиній та її матері, екс-Едуард і отримав потрібний пакет документів для подальшого набуття громадянства Ізраїлю.

Обвинувальний акт відносно двох осіб жіночої статі 3 квітня 2018 року було скеровано до Немирівського районного суду Вінницької області. Цю справу вже розглядають у суді, але ані Тетяна, ані її мама на засідання не з’являються. Не відвідав судове засідання і головний фігурант справи – новоспечений пан Розенберг, хоча особисто обіцяв журналістам, що приїде.

Більше про це дивіться в ексклюзивному відеоматеріалі:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X