«Я не я, фірма – не моя», – Максим Микитась залишає «Укрбуд» у розпал розслідування афери з Шулявським мостом

Аби зрушити справу з реконструкцією Шулявського шляхопроводу з мертвої точки, необхідно виключити завод «Більшовик» з переліку підприємств, які не підлягають приватизації, зауважують юристи. Та наголошують: афера черевата кримінальною відповідальністю. Хто і заради чого проштовхнув цей сумнівний проєкт? Та чи вдасться їм вийти сухими з води? Розслідувала Альона Середа.

Звертаємо увагу на фірму, яка виграла тендер на реконструкцію втомленого мосту – «Північно-український будівельний альянс». Антимонопольний комітет встановив, що це підприємство – частина потужної будівельної корпорації «Укрбуд», керівником якої ще до отримання мандата народного депутата восьмого скликання був Максим Микитась – той самий близький товариш мера столиці, спільний вояж з яким зафіксували наші колеги з програми «Схеми».

І це той самий Микитась, який привласнив близько 600 мільйонів на реконструкцію та отримав додаткові кредитні 114 млн від пана Кличка.
«Північно-український будівельний альянс» є частиною корпорації «Укрбуд», так само як ще понад 200 компаній, які входять до Української державної корпорації. Так само, як і «Укрбуд девелопмент».

До чого тут «Укрбуд Девелопмент»? А до того, що це була чи не єдина компанія, яка і на папері підтверджувала теперішній зв’язок Микитася з «Укрбуд». Та після розслідування наших колег і подання депутатами звернення, в якому згадувався й колишній нардеп, він вийшов з власників. Таке собі швидке замітання слідів. Та на своїй сторінці у Фейсбук він прокоментував це так.

«Для когось новина про продаж «Укрбуд Девелопмент» стала несподіванкою, але угода не спонтанна. До цього рішення я йшов давно, і нарешті багато процесів фіналізувалось. За останні місяці був перевірений детальний аудит, приведена до порядку організаційна структура компанії, оптимізована маса процесів, як будівельних, так і фінансових. І угода відбулася…

Впевнений, «Укрбуд» і далі буде зберігати провідні позиції на ринку!», - написав пан Микитась.

Максим Микитась - давній товариш Віталія Кличка

Утім, дуже дивно, що такий важливий крок, який він нібито планував вже давно, реалізував відразу ж після подання місцевими депутатами звернення стосовно злодіянь пана Кличка та привласнення грошових коштів тим таки Максимом Микитасем.

Ми і далі будемо стежити за розвитком подій та про нові подробиці повідомимо вас у наступних випусках.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини