“Я не дивлюся Г+Г”: соцмережі бойкотують відомий телеканал

10 червня, у четвер на традиційному етері шоу "Право на владу" з Наталією Мосейчук обговорювали так звані плівки Медведчука, а також Петра Порошенка, чиє ім’я у плівках неодноразово згадує Медведчук. Відтоді обговорення телеканалу не вщухає. Канал не лишився осторонь і на звинувачення з боку "ЄС" відреагував окремою заявою. Однак ця заява не тільки не сприяла реабілітації репутації "1+1", а й стала для українців додатковим приводом той самий телеканал висміяти.

boykot 1+1
Фото: скріншот

Мосейчук разом із правником Геннадієм Друзенком в прямому етері вдалися до образ присутньої на шоу співголови фракції "ЄС" Ірини Геращенко. Друзенко навіть назвав українську політикиню "російською пропагандисткою".

Колеги Геращенко за фракцією висловили їй свою підтримку і заявили, що бойкотуватимуть телеканал "до моменту визнання ними власних помилок і публічних вибачень". І причина — не тільки останній етер "Права на владу". В "ЄС" акцентують, що маніпуляції, сексизм і проросійські меседжі є незмінними "гостями" студії "плюсів".

Ці події стали приводом або відмовитися від перегляду "1+1". Так у соцмережах користувачі масово почали використовувати написи на своїх фото, що вони не дивляться цей телеканал.

boykot 1+1
Фото: скріншот
boykot 1+1
Фото: скріншот
boykot 1+1
Фото: скріншот

Нагадаємо, партія "Європейська солідарність" 15 червня оголосила бойкот телеканалу "1+1". Вони звинувачують телеканал у сексизмі, маніпуляціях, проросійських меседжах та медіакілерстві. Програму від 10 червня вони назвали "замовною інформаційною атакою на команду п’ятого президента Петра Порошенка", яка "носила відверто проросійський характер" і "повторювала кремлівську пропаганду".

За словами нардепа Марії Іонової, Геращенко в ефірі "зазнала атаки не тільки як професіонал, а й як жінка і мати".

Вона наголосила, що фракція бойкотуватиме "1+1" "до моменту визнання ними власних помилок і публічних вибачень перед Іриною Геращенко". Іонова додала, що депутати готують звернення до відповідних органів.

Нардеп Вікторія Сюмар заявила, що фракція звернеться до СБУ через те, що під час програми на "1+1" транслювали "цитати і відео з російських телеканалів, де російські агенти принижували українських військовополонених".

Як повідомляв "СтопКор" раніше, у Польщі розкрили групу контрабандистів.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини