“Я краще виконаю обіцянки та поїду відпочивати”, – Зеленський про другий термін

Президент України Володимир Зеленський заявив, що хотів би встигнути виконати всі свої обіцянки в один президентський термін.

Zelenskii
Президент України Володимир Зеленський Фото: Офіс Президента

На полях форуму YES Brainstorming 10 вересня у Києві журналіст "УП" поцікавився у Президента України, чи планує він йти на другий термін, адже рейтинги показують його відрив від інших претендентів на цю посаду, чи все ж виконає свою передвиборчу обіцянку – вкластися в одну каденцію.

"Я нікуди не балотуюся, я краще виконаю все, що я обіцяв, в один свій термін і поїду відпочивати", — відповів глава держави, передає "УП".

Нагадаємо, 21 січня 2019 року партія "Слуга народу" на своєму з'їзді висунула Зеленського кандидатом у президенти, а 30 січня ЦВК офіційно зареєструвала кандидатуру Зеленського на виборах.

Соціологи почали включати кандидатуру Володимира Зеленського в опитування навесні 2018 року. Протягом 2018 року його рейтинг коливався у межах 5—10 % підтримки, проте після оголошення про його політичні амбіції вже в середині січня він очолив рейтинг кандидатів у президенти, надалі збільшуючи свою перевагу над рейтингами своїх головних конкурентів Петра Порошенка та лідерки ВО "Батьківщина" Юлії Тимошенко.

Під час передвиборчої кампанії Зеленський позиціював себе як альтернативу старій політичній системі та старим політикам. Багато в чому висока підтримка його кандидатури зумовлювалася невдоволеністю виборців поточним станом справ у державі — розчаруванням у фігурах політичної еліти, що були при владі майже 30 років, а також переважним переконанням виборців, що після 5 років, що минули з часу Революції Гідності, країна рухається, на їхню думку, в неправильному напрямку.

21 квітня 2019 року був обраний Президентом України на чергових виборах, здобувши підтримку 73,22% виборців. 20 травня склав присягу перед народом України як Глава держави.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини