XRP відреагував зростанням на новий поворот у справі Ripple і SEC

Вартість токена блокчейн-проекту з Сан-Франциско оновила трирічний максимум на позначці в $1,11. Це сталося після того, як суд дозволив компанії ознайомитися з внутрішніми документами Комісії з цінних паперів і бірж США. Про це повідомляє РБК.Крипто.

XRP
Фото: topre.ru

У ніч на 7 квітня курс токена XRP на криптобіржі Binance оновив максимум з квітня 2018 року на позначці в $1,11. Це сталося після того, як суд відкрив Ripple доступ до документів для внутрішнього використання Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC). Компанія розраховує знайти докази того, що регулятор в минулому називав токен XRP валютою, а не цінним папером, повідомляє Law360.

У грудні 2020 року SEC звинуватила компанію Ripple і її керівників в залученні понад $1,3 млрд шляхом продажу незареєстрованих цінних паперів під виглядом токенов XRP. Це призвело до того, що деякі біржі, в тому числі американська Coinbase, провели делістинг монети. Однак в березні представник SEC підкреслив, що крім Ripple і її співробітників ніякі інвестори, біржі або торговельні платформи не порушують закон, продаючи токени XRP.

В кінці минулого року котирування XRP падали до локального мінімуму в $0,17. З тих пір вони виросли на 552%. Капіталізація активу знову досягла $45 млрд, за цим показником він повернувся в топ-4 криптовалюта.

Для довідки:

  • XRP - криптовалюта мережі Ripple, яка існує тільки в системі Ripple. В даний час 1 XRP підрозділяється на мільйон одиниць, іменованих краплі (drop). Спочатку було створено 100 мільярдів XRP і більше їх створювати не будуть. Інші активи в мережі Ripple, крім XRP, є борговими інструментами (зобов'язаннями) і існують у формі "залишків". Користувачам мережі Ripple не обов'язково використовувати XRP. Однак для кожної облікового запису Ripple потрібно запас в 20 XRP, що пояснюють захистом від спаму. У 2019 агентство Weiss Ratings присвоїло криптовалюті найвищу оцінку за теоретичну здатність конкурувати зі SWIFT.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, латвійська авіакомпанія почне приймати платежі в ETH і DOGE.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини