WSJ: США можуть посилити санкції проти Білорусі

За інформацією видання The Wall Street Journal, Адміністрація президента США Джо Байдена розглядає посилення санкцій проти диктаторського режиму самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка. 

Lukashenko
Фото: yamirecipes.com

Повідомляється, що Адміністрація почала розгляд цього питання після звернення лідерки білоруської опозиції Світлани Тихановської, передає РБК-Україна.

За словами білоруського політичного радника, нові санкції будуть доповнювати каральні заходи, введені адміністрацією раніше цього року, і будуть спрямовані на подальшу ізоляцію Олександра Лукашенка.

Старший радник Тихановської Франк Віакорка заявив, що чиновники Держдепартаменту повідомили про свій намір ввести нові санкції, зокрема, щодо білоруського калійного і нафтового секторів, які близькі до Лукашенка, а також є важливою частиною економіки країни.

Офіційні особи США не стали обговорювати терміни і цілі нових санкцій.

"Ми не збираємося передувати конкретні дії. Але я скажу, що ви можете очікувати, що Сполучені Штати, разом з нашими партнерами і союзниками, будуть продовжувати вимагати від режиму Лукашенка відповідальності за його дії, в тому числі за допомогою санкцій", - заявив представник адміністрації Байдена.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, Лукашенко віддав частину своїх повноважень іншим органам влади.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини