WOG та ОККО призупинили продаж преміального палива через введення держрегулювання цін

16.05.2021 10:06

Дві найбільші паливні мережі WOG і ОККО призупинили продаж бензину і дизельного палива преміальних марок в зв'язку з урядовим обмеженням цін. Про це повідомляє "The Page".

benzin
Фото: Facebook

Як повідомила ОККО у себе в facebook, 15 травня, в зв'язку з введенням державного регулювання цін на паливо на АЗК ОККО тимчасово припинена реалізація PULLS 95 і PULLS Diesel. Це пов'язано з тим, що продаж пального цих марок за ціною, встановленою Кабінетом Міністрів на травень, є збитковим для мережі.

Їм вторять і в мережі WOG.

"Ми змушені припинити реалізацію преміального палива 95 Mustang та ДП+ Mustang", — йдеться в повідомленні паливного рітейлера.

Мережі припинили продажі в зв'язку з оголошенням проекту постанови Кабміну «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 року № 1236». Постанова передбачає введення тимчасового державного регулювання цін на пальне.

Нагадаємо, на початку травня Кабінет міністрів України оприлюднив постанову №450 від 29 березня 2021 року, яким бензини марок А-92 і А-95, а також дизпаливо внесені до переліку соціально значущих товарів.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, "Нафтогаз" вилучив із сайта заяву про припинення повноважень більшості членів наглядової ради.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини