Windrose запускає регулярне авіасполучення між найбільшими містами України

17.02.2020 14:14
Windrose запускає регулярне авіасполучення між найбільшими містами України
Windrose запускає регулярне авіасполучення між найбільшими містами України

У квітні 2020 року українська компанія Windrose («Роза вітрів») розпочне здійснювати регулярні щоденні авіаперевезення між найбільшими містами України — Києвом, Харковом, Дніпром, Львовом, Одесою та Миколаєвом.

Запуск системи внутрішніх авіаперевезень дозволить переміщатися між найбільшими містами країни декілька разів на день. Попередній продаж авіаквитків на квітневі рейси стартував 13 лютого, — передає Громадське.

«Windrose понад 16 років здійснює туристичні перевезення до різних куточків світу. Згодом стало зрозуміло, що час застосувати наш досвід для внутрішніх рейсів. Цього року ми запускаємо нову внутрішню програму, яка буде з‘єднувати великі міста нашої країни зручним і швидким авіасполученням», — повідомив генеральний директор компанії Володимир Каменчук. 

Про вартість авіаквитків у компанії не повідомляють, однак відповідно до даних системи бронювання Windrose, з Києва до Львова, а також з Києва до Харкова можна буде долетіти за 719 гривень в один бік, стільки ж коштуватимуть авіаквитки з Києва до Дніпра та Одеси.

В авіакомпанії зазначають, що перельоти на внутрішніх напрямках будуть щонайменше втричі швидшими за поїзди Інтерсіті Укрзалізниці.

Читайте также: Миколаївський аеропорт почав продаж квитків на перший рейс до Києва

Надалі Windrose планую розширювати програму внутрішніх авіаперевезень. Зокрема, планують здійснювати авіаперельоти до Івано-Франківська з листопада 2020 року.

Зазначимо, що компанія «Роза вітрів» входить до так званої групи «Приват», тобто групи компаній, які пов’язують з українським олігархом Ігорем Коломойським.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини