“Взяв у кредит ще при Порошенко”, – Рябошапка про будинок у Франції (фото)

25.02.2020 18:07

"Придбали ми будинок ще за часів, коли Петро Порошенко був президентом. Це було ще 2016 року. Будинок придбаний у кредит, який наразі дружина і виплачує за рахунок заробітної плати, яку вона отримує в Європейському суді", - про це  сказав Генпрокурор Рябошапка у коментарі журналістам, відповідаючи на питання щодо опублікованих у ЗМІ фото його будинку у Франції.

Він додав, що зарплата дружини є достатньою для оплати цього кредиту. На питання, чи часто він там буває, генпрокурор відповів:

"Звісно, достатньо часто. Там же моя дружина і мої діти живуть".

Нагадаємо, інформація про будинок Рябошапки у Франції за півмільйона євро з'явилась сьогодні у деяких ЗМІ.  Будинок розташований на вулиці Садовій (Rue des Jardins). Живе у ньому дружина глави ГПУ разом із трьома синами – Тимуром, Лукою і Марком, які народилися у Франції та є громадянами цієї країни, передає "Уніан".

Згідно із декларацією Рябошапки за 2018 рік, двоповерховий будинок із гаражем розташований на ділянці землі площею трохи більш як 4 сотки. Біля його входу росте декілька хвойних дерев, а сам двір знаходиться за будинком.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X