Висунули вимоги: під Кабміном протестують перевізники (фото)

Мітингарі вимагають звільнення глави Мінінфраструктури Владислава Криклія та вдосконалення системи отримання дозволів на перевезення. 

Перевізники вимагають врегулювати ситуацію з видачею дозволів на перевезення та перевірками документів на вантаж під час їх оформлення, скасувати електронне бронювання всіх видів дозволів на перевезення вантажів територією іноземних держав, а також забезпечити громадський контроль використання та повернення дозволів.

Також мітингарі хочуть забезпечити унормування попереднього розподілу "дефіцитних" дозволів, прийняти зміни до наказу Мінтрансу №757, яким встановлено порядок видачі дозволів, розробити механізм та розпочати розподіл італійських, австрійських, румунських, угорських (без сплати податку), турецьких (порожніх) та фінських дозволів (в/з третіх країн), а також передбачити резерв 5% дозволів для нових учасників ринку.

В АсМАП вимагають провести переговори з урядами іноземних країн щодо збільшення квоти дефіцитних дозволів на здійснення міжнародних автомобільних перевезень. Зокрема йдеться про Польщу, Румунію, Австрію, Угорщину та низку інших країн.

Владу закликали розробити та прийняти "Програму будівництва та облаштування стоянок для вантажних транспортних засобів на 2020-2025 роки", зокрема на міжнародних та національних транспортних мережах, передає "УП"

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини