Виступи Зеленського без блювотного рефлексу дивитися не можна, – Ярош

21.03.2020 16:15
Виступи Зеленського без блювотного рефлексу дивитися не можна, – Ярош
Виступи Зеленського без блювотного рефлексу дивитися не можна, – Ярош

Замість об’єднання українців у боротьбі з коронавірусною і кремлівською заразою ми бачимо повний непрофесіоналізм і капітулянство нової влади.

Про це на сторінці в Facebook написав лідер національного руху “ДІЯ”, колишній народний депутат Дмитро Ярош. Наводимо його текст повністю.

“Українська добровольча армія не займається партійною політикою. Ми допомагали і допомагаємо відстоювати Незалежність та Соборність нашої Держави, шість років воюючи проти агресії споконвічного ворога – Росії.

Але, коли в тилу, на вищих державних щаблях відбувається казна що, я вирішив висловити свою позицію. Тут не про партії, а про Державу! Під час великої біди люди мають гуртуватися та долати її разом. Як споконвіків казали в Україні: “Гуртом і батька легше бити”…

У ситуації із пандемією, наш народ мала б гуртувати вища державна влада. Але, замість об’єднання українців у боротьбі із коронавірусною і кремлівською заразою, ми бачимо суперделітанство, цілковитий непрофесіоналізм, дурість, брехливість, капітулянство, дебільну кадрову політику, антинаціональні та антидержавні провокації, відродження повної влади компрадорської олігархії тощо… і кожноденний беззмістовний піар-піар-піар…

Читайте также: В Луцке зафиксировали первый случай заражения коронавирусом

Не минуло і року, як Зеленський став президентом, а його виступи без блювотного рефлексу вже дивитися неможливо. Бездарність з наполеонівським комплексом керує нашою Державою – тепер це доконаний факт. І чим довше це “зелене” непорозуміння буде при владі, тим менше шансів у нас, українців, перемогти у війні як проти коронавірусу, так і проти московської імперії… Висновок однозначний: “Зелена влада” має піти. Чим швидше, тим краще для України. #Зе_END!

P.S. Алгоритм дій простий і перевірений, конституційний та мирний: державницькі політичні партії, громадські організації, активісти об’єднуються під прапором Національної ідеї – ідеї державності української нації; пропонують суспільству концепцію і конкретну програму побудови Держави, персоналізовану урядову команду, і шляхом акцій громадянської непокори та прямої дії змінюють владу. І головне, беруть на себе ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ! Щоб знову не було так, як завжди: одні ризикують всім – життям, здоров’ям, свободою, а інші приходять до влади і паразитують на поті та крові українців…”, – написав Ярош.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини