Вирубали пів сотні дерев: під Києвом через незаконну забудову зникає сосновий ліс

10.03.2021 15:37

В Ірпені триває незаконне будівництво висоток у приватному секторі. Заради нового багатоквартирного велетня вирубали майже 50 дерев. Хто й навіщо знищує сосновий ліс у столичному передмісті? З’ясовувала команда «СтопКору».

За словами місцевих, тут планують звести два будинки. Директор будкомпанії Novosell Invest Максим Скиба стверджує: все нібито в межах чинного законодавства, й висотність будинків не перевищуватиме норму.

Проте зводити багатоповерхівки тут взагалі не можна. Адже цільове призначення ділянки – для садибної забудови. Та й мер міста запевняє, що будувати тут дозволено лише приватні котеджі й таунхауси. Однак у Комісії з питань архітектури та будівництва міста свої плани на цю ділянку.

Irpin2
Через забудову вирубують вікові сосни Фото : СтопКор

Депутат міськради Сергій Руденко, який є заступником голови Комісії, – власник компанії «Землевпорядний союз». Проте за адресою фірми – дитяча школа мистецтв. Місцеві підозрюють, що депутат допомагає забудовнику змінити цільове призначення землі.

А вже за 100 метрів від приватного сектору – кладовище недобудов. Тут планували звести 7 багатоповерхівок, однак забудовник утік із грошима інвесторів до Іспанії. Через ці будівельні афери постраждали тисячі вкладників.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини