Вирок кривднику журналістів за тиждень: результати діяльності новоствореного Департаменту МВС

25.02.2021 12:32

Голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко повідомив, що в Одесі, завдяки відповідальному ставленню ГУНП та Департаменту захисту інтересів суспільства і держави, правоохоронці змогли провести розслідування нападу на журналістів місцевого «7 каналу» за тиждень. 

napadenie na zhurnalista
Фото: lenta.ua

“Виявляється, в Україні можна за повний тиждень провести розслідування злочину проти журналістів, передати справу до суду, отримати прокурорські висновки та покарати нападника”, - написав Томіленко на своїй сторінці у Facebook.

18 лютого 2021 року Суворовський районний суд міста Одеси визнав винним у скоєнні кримінального проступку, передбаченого ч.2 ст.171 КК України, та призначив покарання у вигляді обмеження волі на строк 2 роки особі, яка 10 лютого 2021 року перешкоджала роботі знімальної групи «7 каналу» на ринку «Північний» в Одесі. 

Зазначимо, нападник брутально лаявся, вимагав від знімальної групи зупинити відеозйомку та покинути територію ринку. Аби журналісти припинили свою діяльність, він вибив із рук телеоператора відеокамеру.

sud napadenie na journalista
Фото: Скріншот

“Звичайно, такий турборежим із реагування на інцидент перешкоджання журналістській діяльності став можливим не сам по собі, а завдяки принциповій позиції журналістів «7 каналу» (невідкладно почали інформувати про напад, звернулися до НСЖУ), відповідальному ставленню поліцейських (і місцевого Главку, і столичного Департаменту захисту інтересів суспільства і держави) та позиції місцевої прокуратури. З огляду, що обвинувачений повністю визнав свою вину та розкаявся, а розслідування було повністю проведено у п’ятиденний термін, суддя Суворовського районного суду Одеси провів засідання у спрощеному провадженні”, - зазначив голова НСЖУ.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, у Києві правоохоронці розшукують невідомих, які побили журналістів.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини