Винуватиця смертельної ДТП в Харкові засмагає у виправному центрі (фото)

17.06.2020 09:39

У мережі з'явилися фото відбування покарання засудженої за смертельний наїзд на 6 людей у Харкові Олени Зайцевої. Олену Зайцеву, засуджену до 10 років позбавлення волі за смертельну ДТП в Харкові, сфотографували, коли вона засмагала в Покровському виправному центрі № 79 в Дніпропетровській області. Її фото опублікувала Олександра Загранична

Фото: Facebook Олександри Заграничної

"На фото вбивця Зайцева та ще одна мажорка на ім'я Валя. Ось так відбувають покарання ті, у кого є гроші, і ті, у кого немає грошей", – написала Загранична.

Загранична опублікувала фото не тільки, імовірно, Зайцевої, а й інших засуджених жінок, які в цей час працюють.

Достовірність цих фото підтвердила начальниця Покровського виправного центру №79 Інна Мицюк.

Фото: Facebook Олександри Заграничної

Вона повідомила, що фотографії дійсно зроблені в ПВЦ №79 в Дніпропетровській області, і пояснила, чому таке стало можливим.

"Фотографії справді зроблені іншими засудженими, але про жодні поблажки для Зайцевої мови немає. Для розуміння: вона перебуває в секторі, де відбувають покарання жінки, які засуджені за злочини з необережності – до позбавлення волі. Вони повністю ізольовані від інших засуджених (до обмеження волі. – Ред.). Усього в секторі, разом із Зайцевою, їх шестеро", – розповіла Мицюк.

За її словами, ця категорія засуджених не має права вільно пересуватися по території установи - це законодавчо заборонено.

"Вони постійно перебувають тільки в секторі, у них свій маленький прогулянковий дворик. Не можуть мати при собі мобільні, а телефонні переговори дозволені тільки в черговій частині, під наглядом адміністрації", – додала начальниця виправного центру.

Водночас у засуджених до обмеження волі жінок більше "можливостей". Вони мають при собі мобільні телефони, вільно пересуваються територією виправного центру й навіть виїжджають у місто за покупками.

Інна Мицюк розповіла ще про одну відмінність у відбуванні покарання цих двох категорій.

"Згідно із законом засуджені до обмеження волі зобов'язані працювати, тому що вони тим самим забезпечують своє утримання в установі. А ось ті, хто відбуває покарання позбавлення волі, цього робити не зобов'язані. Однак п'ять жінок виявили бажання працювати, серед них і Зайцева", – розповіла начальниця виправцентру, передає Обозреватель.

Нагадаємо, 18 жовтня 2017 року ввечері на вул. Сумській у Харкові сталася аварія. За попередньою інформацією, позашляховик Lexus в'їхав у натовп людей, унаслідок чого 5 людей загинули, ще одна дівчина померла пізніше в лікарні.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини