Вимагання 30 тис доларів США за перекваліфікацію злочину – судитимуть слідчого СБУ (ФОТО)

19.11.2020 13:04

Генеральною інспекцією Офісу Генерального прокурора скеровано до суду обвинувальний акт стосовно слідчого в особливо важливих справах одного з підрозділів Головного управління СБУ в Донецькій та Луганській областях за фактом вимагання неправомірної вигоди (ч. 4 ст. 368 КК України).

Слідством встановлено, що правоохоронець, будучи слідчим у кримінальному провадженні, протягом лютого-березня 2020 року вимагав в особи, яка підозрювалась у вчиненні злочину, 30 тис доларів США хабара за зміну правової кваліфікації складу кримінального правопорушення, сприяння в укладенні угоди про визнання винуватості та повернення вилученого майна.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося слідчими Головного слідчого управління ДБР за оперативного супроводу Головного управління внутрішньої безпеки СБУ. Підтримання публічного обвинувачення забезпечуватимуть прокурори Генеральної інспекції Офісу Генерального прокурора.

Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі

Інші новини


X