Виловити рибалок: у Кременчуці оголосили «полювання» на рибних браконьєрів

24.07.2020 18:35

У Кременчуці активісти ГО «Стоп корупції» рішуче взялися за припинення свавілля рибних браконьєрів та провели кілька рейдів із залученням поліції та Екологічної інспекції. Деталі проведеної роботи розповів голова кременчуцького відокремленого підрозділу «Стоп корупції» Юрій Браташ.

Ryba
Фото: СтопКор

Рейди проводять на Кам’янському водосховищі, у забороненій для вилову риби зоні неподалік від ГЕС. Протистояння рибному браконьєрству – один з пріоритетних напрямків діяльності новоствореного кременчуцького осередку.

«Ми виявили сітки з рибою, викликали поліцію, Екоінспекцію. У нашій присутності їх вилучили з води, заміряли вагу. Загалом завдану водним ресурсам шкоду оцінили у 137 000 грн, а вага незаконного вилову склала 135 кг», — сказав Юрій Браташ.

Він зазначив, що затримати жодного з порушників поки що не вдалося. Але активісти зафіксували їхні місця виходу на воду. Відтепер вони моніторитимуть ці місця особливо уважно. Також планують подати запити щодо долі коштів, отриманих від продажу вилученої риби.

«Активісти Кременчуцького осередку ГО «Стоп корупції» будуть продовжувати роботу в цьому напрямку не тільки стосовно виявлення браконьєрів та незаконних засобів лову, а й спонукати посадових осіб до активнішого виконання своїх обов'язків та вжиття заходів впливу з боку контролювальних органів», — написали представники осередку на своїй сторінці у Facebook.

Ryba
Фото: СтопКор

Нагадаємо, боротьбу з рибними браконьєрами активно веде також кропивницький осередок ГО «Стоп корупції».

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини