Викрито шахрая, який намагався незаконно заволодіти квартирою ветерана АТО у Києві

22.05.2020 15:47

За процесуального керівництва Київської місцевої прокуратури № 10 повідомлено про підозру громадянину, який намагався незаконно заволодіти квартирою, що перебувала в державній власності та була виділена в користування ветерану АТО (ч. 2 ст. 15, ч. 3 ст. 190 КК України).

За даними слідства, громадянин звернувся до приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу, подавши йому підроблене свідоцтво про право власності на квартиру у житловому будинку в Голосіївському районі м. Києва для проведення державної реєстрації права власності на своє ім’я. Проте нотаріус відмовив в державній реєстрації права власності на вказану квартиру у зв’язку з отриманням інформації від уповноваженого органу про те, що надане для правочину свідоцтво насправді не видавалось.

Слідчим спільно з прокурором та оперуповноваженими сектору спеціальної поліції Шевченківського управління поліції проведено обшук за місцем проживання підозрюваного, в ході якого вилучено документи, пов’язані із підготовкою та вчиненням кримінального правопорушення. Наразі вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу.

За клопотанням прокурора на майно, що було предметом вчиненого кримінального правопорушення, накладено арешт.

Досудове розслідування здійснюється слідчим відділом Шевченківського управління поліції.

Прес-служба прокуратури міста Києва

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини