Викрита провокація «радикалів» Ляшка проти головного конкурента на виборах (відео)

21.10.2020 13:48

На двох людей похилого віку несправедливо намагаються завести кримінальне провадження. Про це повідомив громадський діяч і блогер Ярослав Бондаренко, який отримав дзвінок від колишніх колег з Нацполіції з Бахмача. Вони розповіли про те, що команда «радикала» Олега Ляшка здійснює тиск на поліцію.

Lyashko
Фото: скріншот

Блогер детально проаналізував методи роботи «радикалів».

16 жовтня в Бахмачі, що на Чернігівщині, був здійснений напад «радикалів» на офіс кандидата в народні депутати від партії «Слуга народу» в окрузі №208 Анатолія Гунька.

«Радикали» звинуватили працівників офісу в розповсюдженні «чорнухи» проти Олега Ляшка. Ярослав Бондаренко, розбираючи відео «зашквареного» персонажа Дмитра Блауша, демонструє, як соратники Олега Ляшка намагаються очорнити головного конкурента їхнього боса на довиборах у 208-му окрузі до Верховної Ради України.

До офісу Анатолія Гунька, де перебували двоє працівників похилого віку, увірвалися 10-12 «радикалів», а Блауш, який вів відеозйомку, зайшов останнім. Частина «ляшківців» відвертала увагу працівників офісу, а інша частина за спинами своїх тітушок підкинула чорні пакети. Усі подробиці цього фарсу детально розібрав Ярослав Бондаренко.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини