«Виконує різні функції», – слуга народу Мовчан розповів про помічницю-модель

Сотні українців мріють стати помічниками народних депутатів. Адже це вигідно як фінансово, так і для зв’язків. Своєю чергою, парламентарі хочуть дозволити собі брати помічниками людей навіть без вищої та середньої освіти. Що можуть порадити неосвічені помічники? І скільки заробляють консультанти нардепів? З’ясовувала Христина Кришиха.

Із жорсткою критикою нового підходу до призначення помічників виступив народний депутат-опозиціонер Ілля Кива.

«У нас і так вистачає дебілів і неуків. Ви подивіться, тут не у всіх народних депутатів є вища освіта. То вони й беруть собі подібних», – заявив парламентар.

Kiva
Ілля Кива жорстко розкритикував помічників-неучів Фото: СтопКор

Своєю чергою, представник «Слуги народу» Олексій Мовчан стверджує: різні помічники виконують різні функції. Зауважимо, одна з його помічниць, за інформацією ЗМІ – колишня модель і танцівниця. Утім, сам нардеп із посмішкою каже: це було «в іншому житті».

Movchan
Нардеп Мовчан прокоментував минуле своєї помічниці Фото: СтопКор

Солідарний із ним і колега за монобільшістю Ігор Василів: «Якщо хтось хоче мати помічником водія чи охоронця із середньою освітою, я не бачу в цьому нічого поганого».

А от самі помічники-консультанти, як вдалось з'ясувати журналістці, вважають, що їх було призначено суто за професійними навичками.

При цьому заробітна плата помічників, за словами нардепів, варіюється від 7 до 20 тисяч гривень.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини