Вибори-продовження: в 11 містах відбудеться другий тур

22.11.2020 09:29

В Україні 22 листопада проведуть повторне голосування в 11 українських містах. Другий тур місцевих виборів проведуть у Дніпрі, Львові, Миколаєві, Полтаві, Рівному, Ужгороді, Черкасах, а також Бердянську, Дрогобичі, Нікополі і Слов'янську.

Vybory_Dnipro1
Громадські активісти моніторять перебіг місцевих виборів у Дніпрі Фото: СтопКор

У перерахованих містах за результатами голосування 25 жовтня жоден з кандидатів-фаворитів не зміг набрати понад 50 % голосів виборців.

Vybory_Dnipro
Працюватимуть одразу на кількох виборчих ділницях у місті Фото: СтопКор

Громадські активісти ГО «Стоп корупції» моніторитимуть перебіг виборчого процесу у Дніпрі. Там за посаду місцевого голови змагаються Борис Філатов («Пропозиція») та Загід Краснов («Громадська сила»).

Правозахисники та журналісти проєкту слідкуватимуть за чесністю та прозорістю процесу волевиявлення одразу на кількох виборчих дільницях у місті.

Vybory_Dnipro3
У місті, за оцінками експертів, можуть бути масштабні фальсифікації Фото: СтопКор

Раніше кіберполіції та СБУ передали досьє на кандидата в мери Дніпра Загіда Краснова. Ідеться про масштабну схему підкупу виборців через популярний месенджер. Так Краснов міг отримати підтримку щонайменше 14 тисяч осіб. Серед яких переважно молодь.

Vybory_Dnipro4
Громадські активісти на виборчих ділницях Дніпра Фото: СтопКор

Зазначимо, що представники ГО «Стоп корупції» були офіційними спостерігачами на місцевих виборах та провели аналіз місцевих виборів-2020.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини