Вибори для обраних: активісти розповіли, як вибирають ректора НАОМА у столиці

14.05.2021 18:52

14 травня в Національній академії образотворчого мистецтва і архітектури проходять вибори ректора. Як це відбувається - розповів голова Шевченківського районного рідрозділу «Стоп корупції» Володимир Чеславський.

Фото: з відкритих джерел

За словами активіста, у фейсбуці кипіли серйозні баталії щодо кандидатури ректора. А процедура і правила виборів ректора НАОМА викликали чимало запитань.

«З 2000 студентів дозволено голосувати лише трохи більше 200. Всього у виборчих списках 207 співробітників НАОМА та 244 студенти», - зазначив Володимир Чеславський.

«Навіть одна прибиральниця отримала право голосувати за ректора», - прокоментував активісту ситуацію  завідувач кафедри іноземних мов, доцент і заступник голови виборчої комісії Олександр Юденко

Він пояснив, що згідно з Положенням НАОМА про вибори ректора, навіть якщо 10 бюлетенів будуть визнані дійсними, вибори будуть вважатись дійсними.

Охорону заходу здійснює Муніципальна варта міста Києва по запрошенню в.о. ректора Яланського.

Фото: СтопКор

«Деяких представників преси не пускають», - повідомив Чеславський.

Вибори не обійшлися без провокацій. Свідки розповідають про напад на журналіста.

"Невідомий здійснив напад на журналіста, який висвітлював виборчий процес. Поряд знаходились муніципали. За мить порушник вже лежав на підлозі. Правову оцінку його діям надасть поліція" - повідомили в Муніціпальній варті.

Також стопкорівець розповів, що під час виборів на вулиці біля входу до Академії дивак, який вже закінчив НАОМА, проводив одноосібну акцію протесту.

«Акція чи то за мистецтво чи то проти методів викладання. В листівці, що він роздає вказано, що він проти корупції але докладно про це нічого пояснити не може», - повідомив Чеславський.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини