Вибори 2020: на Дніпропетровщині розкрита фальсифікація на користь “Слуги народу”

У Кривому Розі розкрита фальсифікація на користь "Слуги народу". Про розкриті та документально підтверджені факти масштабної фальсифікації повідомив учасник виборчої кампанії Костянтин Павлов, який посів на виборах Криворізького міського голови третє місце.

vybory
Фото: УП

Про це повідомляє "UA24", передає "ZIK".

"У Кривому Розі 294 виборчі дільниці. У Довгинцівському районі проведено перерахунок голосів на виборчій дільниці №121540 (вулиця Симонова 10, 81-а школа).

Голова Комісії-Дем'яненко Інна Анатоліївна - від кандидата в мери Шевчика Д.В. "слузі народу" Юрію Сова приписано 119 голосів. У першому протоколі комісії, підписаному головою і всіма членами, було зазначено, що він набрав 154 голоси. А при перерахунку з'ясувалося, що реально по бюлетенях – 35. Проголосувало всього на дільниці - 644 людини. Відсоток фальсифікацій порахуйте самі.

Стаття 158 ч. 2 прим.3 Кримінального кодексу України-термін від 3-х до 7-ми років. Доказова база повна. Оригінал Першого протоколу та оригінал уточненого протоколу. Сподіваюся, що прокуратура і поліція будуть служити не "слуг олігархів", а Закону.

Поки-навіть не відкрито кримінальну справу.

P.S. Ще раз - реально було 35. У протоколі "слузі" написали 154", - повідомив Костянтин Павлов.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, Лукашенко знову почав погрожувати мітингувальникам.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини