Втягнула в афери навіть старенького батька – біля маєтку рейдерки Софієнко провели акцію протесту

23.04.2019 12:49

Кримінальний талант є спадковим? Як повідомили у ДФС Львівщини, батько одіозної Лесі Софієнко заборгував державі транспортний податок у сумі 25 тисяч гривень, тож наразі накладено арешт на все його рухоме і нерухоме майно. А отже, й Майбах, на якому журналісти фіксували пані Лесю перебуває під арештом за борги! Детальніше про це – у сюжеті Наталії Дігтяр.

Активісти «СтопКору» влаштували біля маєтку рейдерки Лесі Софієнко акцію протесту, щоб донести до злочинної сімейки підозри у махінаціях.
«Громадська організація «Стоп корупції» повідомляє Стефанишина Степана, батька одіозної Софієнко Лесі, про громадську підозру. В ході розслідування встановлено, що Стефанишин умисно ухиляється від сплати податків та зборів, що входять у систему оподаткування», - наголосив Роман Литвин.

Нагадаємо, пані Софієнко неодноразово ставала героїнею розслідувань і сюжетів «СтопКору». Зокрема, на її рахунку На рахунку незаконно загарбана земля на столичних Осокорках, численні рейдерські схеми та ухиляння від сплати податків в особливо великих розмірах.

Та й сама історія становлення одіозної «бізнес-вумен» вражає: простій львівській вчительці фізкультури Лесі Стефанишин вдалося за кілька десятиліть перетворитись на впливову агрорейдерку:

Отже, список жертв Лесі Софієнко поповнився її власним батьком. Хто буде наступним? Лише питання часу. Нові деталі справи обов’язково будуть висвітлені у наступному сюжеті «СтопКору».

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини