Втеча з психлікарні: небезпечного вбивцю-втікача затримали у кінотеатрі

15.05.2019 12:59

Працівники Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України в Київській області у вівторок, 14 травня, затримали Дмитра Слепченка. Чоловік у травні 2017 року вперше був затриманий, а в подальшому заарештований за вбивство байкера в Києві. Про це повідомив перший заступник голови Нацполіції В'ячеслав Аброськін на своїй сторінці у Facebook. 

"Згідно з чинним рішенням Дарницького районного суду Києва, Слепченко має перебувати у Київській міській психоневрологічній лікарні закритого типу у Глевасі Київської області. Але він вільно пересувався на авто "Лексус LX", який зареєстрований на ім’я його співмешканки. Ба більше, затримали його у Глевасі під час перегляду фільму у кінотеатрі", – розповів Аброськін.

Він зазначив, що "на сьогодні у слідства Нацполіції дуже багато питань як до Слепченка, який скоїв втечу зі спеціалізованого лікувального закладу закритого типу, так і до керівництва самого закладу, яке, наскільки нам відомо, сприяло цьому неодноразово".

Нагадаємо, 24 травня 2017 року на Харківському шосе у Києві Слепченко розстріляв молодого чоловіка-байкера, 1981 р.н., який рухався на мотоциклі, що привело до смерті останнього. Без батька залишилися двоє дітей.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X