Всі в’їзди до Чернівців перекриють бетонними блоками

21.03.2020 12:59

Усі в'їзди-виїзди з міста будуть перекриті. В області зареєстровано 25 випадків коронавірусу із 41 в Україні. За розпорядженням мера Чернівців Олексія Каспрука всі в'їзди і виїзди з міста закриють у рамках боротьби з поширенням коронавірусу. 

"Управлінню патрульної поліції в Чернівецькій області організувати із 20.03.2020 року до стабілізації в м.Чернівці епідеміологічної ситуації повне перекриття руху транспорту на в'їзд/виїзд у м.Чернівці (об'їзне кільце Магала на перехресті вулиць Січових Стрільців та В. Александрі)", - йдеться в документі.
Про це повідомляє прес-служба міськради.
Дороги доручили перекрити бетонними блоками.
Також заборонено дітям до 14 років виходити з дому без супроводу батьків.
"Введено карантин у навчальних закладах, у дошкільних установах. На жаль, не всі батьки розуміють, що зараз карантин, а не канікули. Тому заборонено появу в місті дітей до 14 років без супроводу дорослих. Дитина повинна виходити з дому тільки з важливою метою. Hаприклад, відвідування лікаря або інші обставини непереборної сили. Не для того, щоб погуляти і пограти із хлопцями у футбол. Ще раз повторюся: ймовірність зараження дуже висока", - сказав Каспрук у відеозверненні.
З понеділка в місті також будуть припинені будівельні та ремонтні роботи, за винятком аварійних об'єктів та об'єктів інфраструктури. Також мер пообіцяв контролювати, щоб до магазинів і аптек запускалися люди тільки в засобах індивідуального захисту.
Крім того, Каспрук звернувся до президента, прем'єр-міністра і секретаря РНБО із проханням про введення на території області надзвичайного стану.
За його словами, кількість хворих зростатиме, і необхідно посилити заходи контролю над ситуацією, що дозволить зробити введення надзвичайного стану.
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини