“Всі ці карантинні обмеження просто “до лампочки”, — мер Чернігова

21.04.2021 13:32

Міський голова Чернігова Владислав Атрошенко 21 квітня під час ранкової наради зі структурними підрозділами Чернігівської міської ради заявив, що всі карантинні обмеження, які вводить влада, “до лампочки”, передає Pik.in.ua.

atroshenko
Фото: Чернігівська міська рада

В ході наради про ситуацію з поширенням коронавірусної інфекції в місті звітувала в.о.начальника управління охорони здоров’я Чернігівської міської ради Ольга Малець. За її словами, в останній тиждень спостерігається значне збільшення смертності серед хворих на коронавірус в порівннянні з минулим.

Однак Владислав Атрошенко висловив свій сумнів щодо того, чи відповідають статистичні дані реальній картині захворюваності в місті. Адже при тому ж рівні захворюваності, який за статистикою залишається стабільним, виріс тільки рівень госпіталізації. За словами, міського голови, така ж ситуація з летальністю.

“Якщо більша летальність, значить цей відсоток він однаковий. Він не може буть раптово більший. Це означає тільки, що більша кількість людей хворіє, яку ми не бачимо (мається на увазі в статистиці). А ми бачимо вже тих, які з досить серйозними симптомами. Оце я можу такий висновок зробити. Бо не може бути такого, щоб вдруг ні з того, ні з сього почало більше людей вмирать. Не може такого буть”, – сказав Владислав Атрошенко.

І за словами міського голови, така ситуація означає тільки те, що люди не відносяться відповідально до дотримання карантинних вимог і відповідно всі ті обмеження, які наразі діють, ніякого ефекту не дають.

“Ці всі заходи, які оголошуються – вони “до лампочки”. Людською мовою кажучи. Якщо суспільство свідомо, всі свідомо не будуть до цього відноситися. Ніякого ефекту немає”, – підсумував міський голова.

Також Владислав Арошенко зазначив, що співвідношення тих заходів, які несуть шкоду окремим сім’я, що втратили роботу та приватним підприємцям, які змушені закривати свій бізнес, не відповідають тому ефекту, який ми маємо. Адже рівень свідомості наших людей близький до нуля.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, у Росії відреагували на пропозицію Зеленського зустрітися з Путіним на Донбасі.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини