Все таки випустили: кримський політв’язень Семена вже у Києві (фото, відео)

Звільнений з ув'язнення в окупованому Криму журналіст Микола Семена 19 лютого прибув на поїзді до Києва. Його зустріли працівники Секретаріату Верховної Ради з прав людини, заявила обмудсмен Людмила Денисова.

"Дочка проводжала. Ми всі дуже хвилювалися, що можуть не випустити. Але вони не знайшли приводу для цього, все обійшлося. Переглянули всі речі, просвітили все своїми апаратами – все обійшлося досить мирно", - сказав Семена.

Семена розповів, що на Херсонщині його зустрічали і чиновники Херсонської адміністрації, і представники Меджлісу кримськотатарського народу.

У Києві Семену зустрічали і журналісти, і працівники Секретаріату уповноваженого Верховної Ради з прав людини.

"За розпорядженням Президента України кримський журналіст отримає необхідне висококваліфіковане лікування на базі "Державної наукової установи "Науково - практичний центр профілактичної та клінічної медицини "Державного управління справами ( вул.Верхня 5). Крім того, після проходження курсу лікування та реабілітації він отримає соціальне забезпечення від держави у повному обсязі", - повідомила на своїй сторінці в Facebook Денісова

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини