“Все, що змінилося в Мін’юсті – прізвище Петренка”, – підприємці закликали міністерство боротися з рейдерами (відео)

Відсутність законодавства, яке б змусило чорних реєстраторів відповідати за свої зловживання, сприяє рейдерським захопленням підприємств українців. Рейдерським захопленням потрібно не лише запобігати, але й виправити ті ситуації, які вже стались – впевнена постраждала Надія Максименко з ТОВ "Квіти Херсона".

Надія Максименко Фото: "СтопКор"

"Відсутність оперативної реакції Мін'юсту надає рейдерам можливість використовувати чужі права, а законні власники змушені бігати по судах. Хочу звернутись до представників міністерства, які все не можуть навести лад з державними реєстрами. Змінилось прізвище Петренка і нічого більше. Комісію змінили наполовину – результатів це не дає. Хочу наголосити на відсутності закону, який би карав чорних реєстраторів.

Федчишин пояснює, що виправив помилку (скандальний Скадовський реєстратор, ред.) – яку? Досі слідству невідомо. Мін'юсту потрібно врахувати думку бізнесу, щоб ми розповіли про свій гіркий досвід, щоб можна було передбачити проблеми надалі", – наголосила вона і додала, що актуальним залишається питання, як допомогти людям, які вже постраждали від рейдерства, – "Ця проблема так і залишається відкритою. Дуже шкода, що сьогодні представники Мін'юсту не прийшли на круглий стіл".

Нагадаємо, у столиці за участі потерпілих від рейдерів триває круглий стіл щодо боротьби з організованим рейдерством. На захід були запрошені представники Мін'юсту, які так і не прийшли.

Пряма трансляція:

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини