Вручили подяки від мертвого Кобзона: на 100-річчя комсомолу в Севастополі ветерани отримали дивні нагороди

24.10.2018 16:19

Комуністи на святкування 100-річчя комсомолу вирішили влаштувати звичайний виступ. Він почався з шанобливої хвилини мовчання. Саме так вирішили пом'янути покійного Кобзона. Однак після виступу, роздавши присутнім ветеранам подарунки, організатори повідомили, що дають їх від імені Кобзона. Користувачі Інтернету були вражені такою заявою.

Вчора комуністи в Севастополі святкували 100-річчя комсомолу. Його відкрили хвилиною мовчання, щоб вшанувати пам'ять артиста Йосипа Кобзона. І, варто відзначити, що виступ пройшов нормально. Проте одна деталь налякала багатьох. Про неї повідомило видання "Крим.Реалії".

Спочатку діти читали соціалістичні вірші, після чого зображували кавалерійські битви. Нічого не віщувало біди або якихось дивацтв, хоча багато хто засумнівався в бажанні дітей брати участь в таких заходах. Але неоднозначні заяви почали з'являтися з боку керівника Спілки ветеранів комсомолу Галини Мартиненко. Вона сказала, що Росія прийняла рішення нагородити присутніх ветеранів листами подяки та почесними нагородами від імені Йосипа Кобзона.

Після цього випадку користувачі Інтернету були ошелешені та поцікавилися: "Як можна щось вручити від імені мерця?"

Заява насторожила деяких ветеранів. Хоча деякі й сприйняли це за жарт, заявивши, мовляв, Кобзона вирішили воскресити на час.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини