ВРП відмовила у відстороненні голови адмінсуду Павла Вовка з посади

Члени Вищої ради правосуддя ухвалили рішення відмовити у задоволені клопотання про відсторонення голови Окружного адміністративного суду Києва Павла Вовка з посади. Про це з місця події повідомила журналістка "Стоп корупції" Олена Середа.

ВРП відмовила в задоволенні клопотання ГПУ

"Члени комісії не вбачали в наведених аргументах представників Генеральної прокуратури України достатньої кількості доказів для доведення факту порушень та відмовили у клопотанні на відсторонення пана Вовка із займаної посади", – зазначила вона.

Засідання ВРП у справі суддів ОАСК. Павло Вовк (в окулярах)

Нагадаємо, ВРП розглядала клопотання заступника Генерального прокурора Сергія Кізя про тимчасове відсторонення судді Окружного адміністративного суду міста Києва Павла Вовка від здійснення правосуддя у зв'язку з притягненням до кримінальної відповідальності.

Розгляд питання щодо відсторонення суддів стартував у ВРП

Внаслідок цього у столиці біля Вищої ради правосуддя відбулась мирна акція протесту. Люди вимагали припинити тиск на суддів Окружного адміністративного суду Києва.

Акція під ВРП, Київ

На думку представників громадських організацій та самих суддів, вчинок прокурорів є відкритим політичним тиском, а також спробою прибрати неугодних суддів, які відмовляються брати участь в аферах та схемах старої влади й призначати "нових своїх суддів", які будуть повністю задовольняти потреби старої влади, навіть будучи "перефарбованими під "Зе".

Люди вимагають припинити тиск на суддів адмінсуду
Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини