Вперше за рік євро досягло позначки 33 грн

21.12.2017 11:37

В той час, як офіційний курс гривні до долара незначно зміцнився, євро, навпаки, продовжило стрімкий ріст до нових висот. На цей раз здорожчавши на 3 копійки воно досягло відмітки 33 грн. 

Новину повідомляє прес-служба НБУ, передає "Преса України".

Сьогодні, 21 грудня, НБУ встановив офіційні курси гривні до долара та євро. Після тривалого здорожчання американська валюта віддала українській всього дві копійки та встановилась на рівні 27,26 грн. Тим часом покупка готівкового долара відбувається за 27,63 грн, що менше від вчорашнього курсу на 4 копійки. Продають долар за 27,94 грн, що теж менше на 4 копійки.

Офіційний курс гривні до євро становить 33 грн. НБУ додав європейській валюті 3 копійки та виніс її на новий річний максимум. Покупка готівкового євро відбувається за 32,62 грн. Днем раніше іноземну валюту продавали за 32,63 грн. Продаж євро відбувається за 33,23, що більше від вчорашнього курсу на 3 копійки.

У НБУ залишили офіційний курс гривні до російського рубля на рівні 0,47 грн. Як повідомлялось раніше, головний радикал України Олег Ляшко закликав голову НБУ Валерію Гонтареву, яка подала у відставку ще весною, відзвітувати щодо своєї роботи. За його словами, поки Гонтарева відпочиває, гривня падає. В результаті заробітки та збереження українців стрімко знецінюються.

До слова, раніше експерт Олександр Дубинський попередив, що гривня й надалі втрачатиме свої позиції відносно долара. Тому він порадив купувати іноземну валюту.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини