Впали «на мороз»: в АРМА відхрещуються від дій нового управителя, що спричинили енергетичний колапс на Львівщині

02.08.2019 14:00

Хто винен у техногенній катастрофі у Львівській області? Керівництво «Енергія Новий Розділ» та «Енергія Новояворівськ» стверджує, що рейдерське захоплення стратегічних об’єктів пов’язане з політичним замовленням. Деталі резонансної справи – у матеріалі Наталії Дігтяр.

Колишні управителі скаржаться на роботу нового очільника ПП «Гарант Енерго М» до різних державних антикорупційних органів, однак той самий антикорупційний орган в обличчі АРМА продовжує захоплювати решту майна.

Та цей випадок з невдалим управлінням не є єдиним в досвіді АРМи. Корупційні скандали, непрозорі конкурси, фінансові махінації – все це призвело нарешті до того, що Агентством серйозно зацікавилися в Державному бюро розслідувань. Там вже порушено кримінальну справу відразу стосовно декількох аспектів роботи АРМА.

Та поки справи будуть у процесі слідства та в судах, людям залишається лише з острахом чекати перших морозів.

Події довкола ТЕЦ спричинили справжній енергетичний колапс

Законні керівники захоплених ТЕЦ закликають жителів міст запастися свічками й сірниками, готувати теплі речі та шукати місця, куди можна відправити дітей взимку, щоб не мерзли у власних домівках. Бо якщо теперішній управитель не врегулює ситуацію з підготовкою до нового опалювального сезону, катастрофи не уникнути.

Не варто розраховувати і на допомогу з Києва, адже антикорупційні органи, які поклали початок всім проблемам, від двох міст відхрещуються. У Нацагентстві заявляють: жодної матеріально чи юридичної відповідальності за дії нового управителя не несуть.

Тож як розвиватимуться події – ми покажемо вже у наступних випусках.

Читайте також: Аферисти в електромережах: хто стоїть за багатомільйонними махінаціями?

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини