“Злодій, який вкрав військову техніку, має довго сидіти в тюрмі” – Луценко в перепалці з Колесниковим

08.10.2018 12:29

В понеділок, 8 жовтня, у Верховній Раді України між Генеральним прокурором Юрієм Луценком та нардепом від "Опозиційного блоку" Дмитром Колесниковим відбулась словесна перепалка.

Про це інформує "УНІАН".

Колеснікову інкримінують сприяння незаконному відчуженню об'єктів нерухомості – виробничого та лабораторно-побутового корпусу ДП "Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут трубної промисловості імені Я.Осади" у Дніпрі загальною площею майже 7 тис. кв. метрів.

На засіданні комітету Верховної Ради України з питань Регламенту та організації роботи ВРУ сталася словесна перепалка між Генеральним прокурором Юрієм Луценком та народним депутатом від "Опозиційного блоку" Дмитром Колесниковим.

Під час обговорення подання прокуратури щодо притягнення до кримінальної відповідальності Колесникова, зокрема, зазначив, що депутату не інкримінують ні розкрадання, ні подальшу приватизацію державного підприємства.

"Що зробив Дмитро Колесников? Закон забороняє зміну правового статусу майна стратегічного оборонного підприємства, яке було ввірене йому в управління", – зазначив Генпрокурор.

Натомість Колесников, за словами Луценка, "замість того, щоб охороняти всі корпуси оборонного заводу, а ще краще – запустити їх... він замість цього з недоторканного статусу двох цехів вивів їх і ракетний завод, позбувся двох потенційних робочих приміщень, необхідних для оборонної промисловості".

Колесников закликав Генпрокурора бути більш дипломатичним у висловлюваннях, але на це Луценко закликав не перебивати його і наголосив: "Ви отримали державні кошти за те, щоб зберегти державний оборонний завод, який не підлягає відчуженню. Ви, отримуючи державну зарплату, віддали жулью два заводи".

"Злодій повинен сидіти в тюрмі, а злодій, який вкрав військову техніку, має там сидіти довго", – сказав Генпрокурор на підвищених тонах.

На це Колесников закликав до вироку суду не висловлюватися так і заявив, що цей завод ніколи не був ракетним, і нічого він там не робив.

Нагадаємо, за даними прокуратури, Колесников вчинив на посаді голови Агентства державного майна України певні дії, внаслідок чого стало можливим відчуження об'єктів нерухомості – виробничого та лабораторно-побутового корпусу ДП "Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут трубної промисловості імені Я.Осади" у Дніпрі загальною площею майже 7 тис. кв. метрів.

Луценко очікує, що парламент розгляне подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності Колесникова 16 жовтня.

Читайте також: "СБУ відкрила справу проти Людмили Козловської – захисниці афериста Аблязова"

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини