ВООЗ закликає посилити контроль: ще у чотирьох країнах виявили новий штам COVID-19 

21.12.2020 11:19

“Британський” штам COVID-19 виявили у Нідерландах, ПАР, Данії та Австралії. ВООЗ закликає посилити контроль.

Koronavirus
Фото: whmi.com

Про це пише РБК-Україна.

Представник Програми надзвичайних ситуацій в області охорони здоров'я ВООЗ Марія Ван Керкхове повідомила, що організація відстежує мутації коронавірусу протягом усього періоду пандемії.

Вчора в Італії підтвердили перший випадок зараження новим різновидом коронавірусу. Лікарі військової поліклініки Челио у Римі виявили штам вірусу у людини, яка недавно приїхала з Великобританії.

Також в італійському МОЗ зазначили, що новий штам вірусу значно легше передається від людини до людини. Розроблені вакцини проти коронавірусу, за даними італійських фахівців, працюють і проти нового виду COVID-19.

На даний момент, коронавірус з Британії підтвердили в Нідерландах, ПАР, Данії, Австралії, Італії.

У зв'язку з цим Всесвітня організація охорони здоров'я закликає Європу посилити підходи до контролю та запобігання розповсюдження вірусу.

"По всій Європі, де передача є інтенсивною і широко поширеною, країнам необхідно подвоїти свої підходи до контролю і запобіганню", - заявили в ВООЗ.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, міністр охорони здоров'я Великобританії Метт Хенкок заявив, що ситуація з новим штампом COVID-19 вийшла з-під контролю влади.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини