ВООЗ створює нову групу для розслідування походження коронавірусу 

У Всесвітній організації з охорони здоров’я повідомили, що вони створять нову групу, яка буде займатися розслідуванням походження COVID-19. Вона отримає назву Міжнародна наукова консультативна група з походження нових патогенів (SAGO).

Korona
Фото: RFE/RL

Про це йдеться у повідомленні на сайті ВООЗ.

"Оголосивши відкритий конкурс на висунення кандидатур у SAGO, ВООЗ створює прозору основу для нової науково-консультативної групи, в роботі якої, як ми очікуємо, візьмуть участь всі держави-члени", — йдеться в повідомленні. 

Також ВООЗ закликав всі країні не політизувати ситуацію з розслідуванням та допомогти роботі групи для прискорення дослідження походження COVID-19. 

"Цей відкритий заклик спрямований на те, щоб забезпечити виявлення широкого спектра наукових навичок і досвіду для консультування ВООЗ із питань досліджень, необхідних для визначення походження будь-якого майбутнього патогену з пандемічним потенціалом", — ідеться в повідомленні.

Нагадаємо, Комітет закордонних справ США опублікував частину розслідування щодо походження COVID-19. За інформацією слідчих, вони мають докази, що коронавірус поширився світом у результаті витоку з Уханського інституту вірусології.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, у Житомирській області вперше виявили штам COVID-19 "Дельта".

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини