ВООЗ перевірить українські в’язниці на здатність протидії спалахам хвороб 

17.12.2020 09:47

Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко повідомив, що експерти ВООЗ планують зробити оцінку українських в'язниць, щоб дізнатися, чи здатні вони протидіяти спалахам різних хвороб.

tyrma
Фото: Reuters

Про це пише УНІАН.

Зі слів Ляшка, така перевірка вже була у Фінляндії, Великій Британії та Португалія. На черзі Україна, і як він зауважив, це дуже позитивна новина.

"ВООЗ має значний досвід у розробці та втіленні програм щодо удосконалення медичної допомоги людям, які перебувають у закладах пенітенціарної системи. Повний шлях подібної оцінки вже пройшли Фінляндія, Велика Британія та Португалія. Україна — на черзі. І це дуже позитивна новина", — сказав Віктор Ляшко.

Головний санітарний лікар зауважив, що в Україні вже діє платформа для взаємодії між МОЗ, Мін'юстом, Нацслужбою охорони здоров'я та іншими партнерами щодо координації цивільної та пенітенціарної медицини.

Своєю чергою, експертка Європейського бюро ВООЗ зазначила, що існують різні моделі управління медичними системами у "закритих" умовах, але всі вони мають базуватися на принципах пріоритетності права кожної людини на захист життя та здоров’я.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, в Україні за добу зафіксовано понад 12 000 нових випадків COVID-19.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини