ВООЗ перевірила завод з виробництва вакцини Sputnik V: виявили проблеми

24.06.2021 10:14

Всесвітня організація охорони здоров'я під час перевірки заводу з виробництва російської вакцини Sputnik V "Фармстандарт-УфаВІТА" в Башкортостані виявили проблеми з виробничими заходами, передає УП.

sputnik
Фото: Reuters

Огляд ВООЗ також виявив проблеми з перехресним зараженням і стерильністю, відстеженням і ідентифікацією партій вакцин на "Фармстандарт-УфаВІТА".

"Фармстандарт-УфаВІТА" відповідає за розлив у флакони доз Sputnik V, вироблених в інших країнах. Завод заявив, що проблеми не пов'язані з безпекою або ефективністю самої вакцини.

Компанія повідомила, що згодом проблеми з лініями розливу були повністю усунені, і запросила ВООЗ для ще однієї перевірки.

Зазначається, що загалом ВООЗ перевірила чотири виробничі майданчики  Sputnik V. Огляд ВООЗ проводився з 31 травня по 4 червня.

Sputnik V, широко використовуваний в Росії і схвалений для використання в більш ніж в 60 країнах, проходить перевірку ВООЗ та Європейського агентства з лікарських засобів (EMA). Погодження може відкрити нові ринки збуту, особливо в Європі.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, на Донбасі українські захисники відповіли на обстріли російських найманців.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини