Вона вибачилась: міському голові Прилук стало соромно через напад на журналістів “СтопКору”

26.06.2019 12:30

Перепросила за напад на медійників "СтопКору". Міський голова Прилук Ольга Попенко вибачилась перед журналістами Марією Гураль та Володимиром Цигановим за агресивні дії з боку "тітушки" кандидата у нардепи Приходька. Сталось це під час рейду "Стоп корупції" у Прилуки, в ході якого був виявлений факт підкупу виборців кандидатом у народні депутати Приходьком.

"Ми прийшли до міського голови, Ольги Попенко, повідомили про факт підкупу виборців та ситуацію щодо побиття. Міська очільниця сказала, що чула про цю ситуацію, вона дуже обурена та перепрошує. Також запитали, як вона буде повідомляти громаду про підкуп. Сказала, що офіційно висловить свою точку зору та проінформує містян про факт підкупу через місцевий телеканал та офіційний сайт", – передають стопкорівці з місця події.

Нагадаємо, напад на знімальну групу "СтопКору" відбувся 13 червня у Прилуках на Чернігівщині. Медійники мали намір потрапити на публічний захід, де один з кандидатів у депутати зустрічався з громадськістю. Знімальна група хотіла перевірити наявну інформацію щодо підкупу виборців на цьому заході. Дані про імовірні порушення надійшли на "гарячу лінію" проекту.

Нападником виявився заступник начальника штабу кандидата в народні депутати Приходька Олександр Чалий, його затримали.

15 червня суд призначив нападнику запобіжний захід у вигляді 15 діб під цілодобовим домашнім арештом.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X