«Вона працює»? – з Херсонщини повідомляють про створення «виборчої піраміди» на користь одного з кандидатів у Президенти

22.02.2019 13:35

На гарячу лінію «СтопКору», яку відкрито у рамках проекту «Стоп політичній корупції», надійшло повідомлення щодо створення так званої «виборчої піраміди» у Херсоні. Жінка, контакти якої є в редакції, заявила, що їй запропонували грошову винагороду, якщо вона згодиться агітувати за кандидата у Президенти Юлію Тимошенко.

За повідомленням Валентини Самойленко, їй зателефонували 9 лютого близько 17 години та запропонували вести агітацію за Юлію Тимошенко у селищі Томина Балка, що на Херсонщині. Гроші пропонували у сумі 250 гривень до агітації та 250 гривень після. Жінка, яка є головою місцевого осередку "Батьківщини", повідомила про цей дзвінок колег по партії, які запропонували їй довести цей факт до відома правоохоронців. Згодом була складена відповідна заява до Нацполіції. Сама заявниця вважає те, що з нею відбулось, провокацією.

Зазначимо також, що вчора, 21 лютого, заступник глави СБУ Віктор Кононенко на брифінгу повідомив засоби масової інформації про викриття «виборчої піраміди», яка працювала в низці регіонів України і мала забезпечити конкретному кандидату перемогу на виборах.

Він додав, що для цього організатори шукали місцевих жителів, які за певну плату мали провести "відповідну обробку та забезпечити голосування на користь конкретного кандидата визначеної для них кількості виборців".

За інформацією СБУ, провідну роль у цій оборудці було відведено громадянам країни-агресора та співвітчизникам, які "тривалий час співпрацюють з російськими структурами".

"Реалізація проекту передбачала формування членами групи у виборчих округах піраміди у вигляді "керівник сектору - старший виборчої дільниці - десяток", які мали забезпечити необхідну, визначену кожному окремо, кількість голосів на користь конкретного кандидата на всіх звичайних виборчих дільницях країни", - сказав Кононенко.

За власною інформацією телеканалу «Прямий», організаторами цієї схеми є депутати від "Батьківщини" Руслан Богдан та Валерій Дубіль.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини