«Вона буде зведена», – Дудник наполягає на будівництві елітної школи замість квартир для незрячих (відео)

16.06.2020 18:15

Бізнес-партнер олігарха Віктора Пінчука Андрій Дудник зізнався, що хоче звести на місці будинку, де мали отримати квартири незрячі люди, приватну елітну школу. Про це він заявив активісту ГО «Стоп корупції».

«Школа буде будуватись і буде зведена», – заявив Дудник.

На питання, чи буде вона на балансі міської ради, банкір відповів: «Звісно, що ні. Це приватна школа».

Зазначимо, сьогодні у столиці відбулась акція протесту за участі небайдужої громадськості, активістів ГО «Стоп корупції» та представників Українського товариства сліпих (УТОС).

Протестувальники спочатку виступали біля "Парусу", а сьогодні вирушили на Воздвиженку Фото: СтопКор

Як повідомляв «СтопКор» раніше, у Києві фінансовий директор заснованої українським бізнесменом Віктором Пінчуком групи «EastOne Group», а також голова наглядової ради підконтрольного Пінчуку банку «Кредит Дніпро» Андрій Дудник намагається «віджати» будинок в УТОСу.

Це товариство надає роботу кільком сотням людей із вадами зору. Вони змушені щодня їздити до виробничого центру зі спальних районів Києва, щоб руками виготовляти вироби (вимикачі, металогалантерея та інше). Добираються звісно що транспортом, щодня зіштовхуючись із безліччю перепон.

Після тривалих пошуків інвестора знайшлися врешті ті, хто згодився побудувати 10-поверховий житловий будинок просто навпроти УТОСу та надати там квартири працівникам (у товаристві мають безтермінові права власності на земельну ділянку). Проте такі наміри не сподобались Андрію Дуднику, який хоче звести приватну елітну школу на цій території.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини