Володимир Зеленський оголосив про будівництво нового мосту в Запоріжжі

02.12.2019 18:15

Вже у 2020 році в Запоріжжі стартуватиме будівництво нового мосту через річку Дніпро, а на Івано-Франківщині вже до кінця 2019 має завершитись будівництво зруйнованого мосту. Про це заявив голова української держави у відеозверненні, який оприлюднив офіційний портал Президента України.

"В Запоріжжі упродовж нашої робочої поїздки всі ми бачили, багато разів вже про це говорили і багато років, що немає мосту через Дніпро в Запоріжжі. Це великий міст, і наступного року ми починаємо будування цього мосту. Вже держава виділила з бюджету 1 млрд 250 млн грн, але цього не вистачає, тому ми підключили міжнародних партнерів, оголосили тендер, змагаються дуже багато компаній – і з Китаю, і з Туреччини. Найголовніше, що наступного року почнеться будівництво цього мосту", - сказав Президент.

Він також розповів, що під час робочої поїздки у Калузькому районі Івано-Франківської області побачив зруйнований міст, передає УНН.

"Там уже відбуваються роботи, і до кінця року ви побачите новий відбудований міст. Обіцяли зробити до 25 грудня. Впевнений, що 24-го все буде зроблено", - додав він.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини