Володимир Шульмейстер: посадовець, що не виконав обіцянки, має прилюдно зробити харакірі

13.09.2019 16:30

Створення командою нового президента монокоаліції – шанс для України подолати проблему відсутності відповідальності влади, вважає відомий політичний діяч та управлінець Володимир Шульмейстер. Натомість, на його думку, набір людей, яких ми зараз бачимо у виконавчій владі – це поки «безумовний мікс якихось концесій».

"Влада - дикий наркотик, відповідальність - протиотрута", - Володимир Шульмейстер

За словами експерта, люди, які заходять на високі позиції в державі, вважають, що це можливість себе проявити, щось зробити, але забувають про відповідальність. Натомість будь-який посадовець має дати обіцянку країні, що саме він буде робити для подолання конкретних проблем і в які терміни він зобов'язується це виконати.

«Після цього він знову виходить до камери після настання потрібного моменту, а йому про це, мабуть, нагадають, оскільки він це робить публічно, і каже: хлопці, вибачте, я не впорався. І потім він бере, як в Японії, спеціальні інструменти й робить собі ними хірургічні втручання», – жартує Володимир.

Пан Шульмейстер також наголосив: прем'єр-міністр безпосередньо відповідає за роботу керівників підлеглих йому відомств, міністри – за діяльність своїх заступників: «Він не може сказати, що це «не його» міністр, це вже не працює», – резюмує експерт.

Дивіться повну версію інтерв'ю: Володимир Шульмейстер: поради Зеленському, нові обличчя при владі, корупція в транспортній галузі

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини