Водна поліція Одещини притягнула до відповідальності двох нетверезих судноводіїв

Відносно правопорушників, 1990 та 1957 р.н., правоохоронці склали протоколи за статтею 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Молодшого за віком чоловіка – жителя Троїцького – правоохоронці викрили в акваторії Чорного моря. Той на пляжі в одеській Аркадії керував в стані сп’яніння моторним човном. Інший громадянин – мешканець Білгорода-Дністровського – в акваторії Дністровського лиману нетверезим управляв моторним катером.

Поліцейські нагадують, що за керування суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції, вищезгаданою статтею КУпАП передбачене покарання у вигляді штрафу, громадських робіт або адміністративного арешту з позбавленням права керування всіма видами плавучих засобів. Але ж найстрашніше, що ігнорування встановлених законом правил може обернутися каліцтвом або навіть смертю як для самого водія, так і для оточуючих людей. Тож будьте свідомими, не ризикуйте найціннішим, що у нас є.

Відділ комунікації поліції Одеської області

(за інформацією водної поліції)   

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини