Водії таксі списують гроші за неіснуючі поїздки

27.02.2021 12:59

Водії таксі в Україні повадилися обманювати клієнтів. Жертвами стають пасажири, які прив'язують свої банківські картки до додатка перевізника. Соцмережі рясніють скаргами від клієнтів таксі, які не замовляли машину, а гроші з їхніх карт все одно списали, передає "Сьогодні".

Taxi
Фото: Market Realist

Як розповів новинам "Сьогодні" експерт із безпеки Руслан Болгов, спочатку з жертвами зв'язується водій і скаржиться, що випадково оформив поїздку, просить її скасувати. Для скасування нібито потрібен пароль, який надсилають жертві на телефон. Людина вводить код, думаючи, що скасовує замовлення, а насправді – підтверджує списання коштів.

Експерти допускають, що в схемі можуть бути замішані не тільки таксисти, але і оператори колцентрів, які оформляють фіктивні поїздки.

Один з потерпілих – киянин Денис Мастерков. У його випадку шахраї прокрутили свою оборудку через відомий додаток для замовлення авто. Водій просив скасувати нібито помилкову поїздку.

"Прийшов код, я без задньої думки цей код повідомив... А потім побачив, що в додатку, в якому прив'язана банківська картка, за якісь поїздки почали зніматися гроші. При цьому я нікуди не їздив", – розповідає Денис.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, в Україні запрацює річний тариф на газ для населення.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини