Водія, який висадив волонтерок через зауваження щодо російського серіалу звільнять (відео)

30.01.2020 04:45

Нещодавно мережу сколихнув гучний скандал. Водій автобуса Луцьк-Київ висадив посеред траси двох волонтерок, які попросили його вимкнути російський серіал. Внаслідок інциденту компанія-перевізник повідомила що звільнить чоловіка з посади.

 

 

Про це інформує Магнолія-ТВ.

Волонтерка Ярина Чорногуз, яка їхала разом з подругою із похорон загиблого на війні хлопця, попросила водія вимкнути російський серіал, який транслювався по телевізору.

Кермувальник відмовився, та ще й вибивав з рук дівчат телефон, на який його дівчата фільмували. Волонтерки врешті решт покинули автобус, так і не доїхавши до місця призначення. Подія викликали значний резонанс в суспільстві

Компанія-перевізник ще раз вибачилася перед волонтерками за поведінку свого водія, сказали, що той приніс свої вибачення телефоном і пообіцяли, що йому загрожує звільнення.

«На даний момент проводиться службове розслідування у рамках компанії. Прийнято рішення про негайне відсторонення водіїв та готується наказ про їхнє звільнення при поверненні з відрядження. На заміну екіпажу уже відправлено інших водіїв», - сказали в компанії.

Також перевізник заявив, що пасажирам повністю компенсують вартість квитків.

Крім того в компанії наголосили на своїй проукраїнській позиції в тому числі при виборі аудіо- та відеоматеріалу та всілякій підтримці українських військових та волонтерів.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини