Водія, який висадив пасажирів заради російського серіалу, у Києві зустрів розлючений натовп

28.01.2020 10:48

Водія автобуса, який висадив госпітальєрку Ярину Чорногуз та її подругу, у Києві зустрічали обурені активісти й небайдужі громадяни. Це сталось після того, як волонтерка зробила водієві зауваження, оскільки той транслював у салон автобуса російськомовні серіали. Про це повідомляє волонтерка у Facebook.

Після того, як волонтерку з подругою висадили з автобуса, ті добрались до Києва. Свої дії дві дівчини регулярно відписували у соцмережі.

"Друзі, дякую за підтримку й репости. Ми з Настею вже достопили до Рівного, і звідти їдемо другим автобусом на Київ. Нас уже повідомили, що там водія-хероя, який нас висадив за прохання вимкнути російський серіал, чекає тепла зустріч у Києві", — написала Чорногуз.

У свою чергу, вона подякувала компанії-перевізнику, за принесені вибачення.

Зокрема, сама компанія-перевізник Winew і Bus Trans, якій належить цей автобус, відреагувала на заяву Чорногуз наступним чином:

"Ми щойно дізналися про ситуацію, котра виникла в автобусі, і м‘яко кажучи шоковані вчинком водіїв”, — написали у компанії. “По-перше, адміністрація видає на кожний автобус флешки з українськими стрічками, тому нам на даний момент незрозуміло як російськомовний фільм з‘явився на екрані автобуса. По-друге, що найбільше вразило нас, — це реакція водіїв, котрі відмовились вимкнути його на прохання дівчини”, — повідомили на сторінці компанії на Facebook, та принесли офіційні вибачення “за неприпустиму поведінку працівників фірми".

У компанії, зокрема, засудили цей інцидент з водієм.

Згодом з’ясувалось, що водій автобуса дізнавшись про інформацію про скупчення людей на автовокзалі, вирішив висадити пасажирів автобуса не у пункті призначення.

Нагадаємо, раніше по дорозі із Луцька у Київ посеред траси водій автобуса висадив волонтерку та госпітальєрку, яка просили його вимкнути російський серіал, який транслювався у салоні.

 

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини