Водій, охоронець чи близький друг: за чий кошт утримують постійного молодого супроводжувача для Ольги Трофімцевої?

26.06.2019 12:58

Роз'їжджає у столиці на "чорному бумері" та майже не з'являється на людях без супроводу молодого водія-бодігарда. При цьому в декларації першої леді Мінагрополітики Ольги Трофімцевої – ані авто, ані видатків на заробітну платню особистому водієві. На балансі Міністерства – чорний БМВ, що вартує майже під мільйон гривень, також не значиться. 

Як вдалося з'ясувати журналістці "СтопКору" Лілії Ткачук, власником чорного BMW зазначений мешканець столиці Андрій Гречаник, 1989 року народження. Саме він – за кермом автівки та поруч з пані Ольгою майже скрізь на правах чи то бодігарда, чи то супроводжувача.

На власній сторінці у Фейсбук Ольга активно відзначає свого водія на світлинах. На офіційних заходах – він також поруч.

Проте справа не в особистих стосунках – набагато цікавіше, за який кошт утримують супроводжувача для першої леді Мінагропрому. Якщо за власний, то чи не мала пані виконувачка обов'язків вказати це в декларації як видатки? Чи все ж таки за кошт платників податків?

Відповідний запит до Міністерства аграрної політики вже підготувала журналіст Христина Кришиха. Тож "СтопКор" чекатиме на відповідь та продовжує стежити за ситуацією.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X